Kot Şort ile Yaz Modasına Nasıl Yön Verebilirsiniz?

Kot Şort ile Yaz Modasına Nasıl Yön Verebilirsiniz?

09.03.2022

Kot Şort ile Yaz Modası

Yaz giyim modellerinde, erkek giyim sektörü özelinde, öyle parçalar var ki neredeyse her sezon o parçalar görülebiliyor, popülerliğini devam ettirebiliyor. Bu sayılı parçanın içerisinde yer alan ürünlerden bir tanesi de kot şortlar. Öyle görünüyor ki, kot şort modelleri 90’lardan bu yana kullanıcılar tarafından seçilmeye devam ediyor gibi görünüyor. Bunun nedeni, bu ürünlerin ister çocuklardan, genç yetişkinliklere ister daha yaşlı kullanıcılar tarafından çok kullanışlı ve şık bulunması olabilir. Özellikle bazı parçalar ve kombinasyon fikirleri var ki, kot şort kullanımını daha fazla şık görünüme sahip kılabiliyor, bu şekilde dileyenler yaz modasına yön verebiliyor. Bunun yöntemlerini paylaşmadan önce, kot şort renkleri ve kot şort modelleri üzerine kısa bir bilgi verilmesi yerinde olabilir.

Kot Şort Modelleri Nelerdir?

Kot şort renkleri denilince akıllara ilk gelen renk doğal olarak mavi olabiliyor. Ancak renk çeşitleri sadece mavi ile sınırlı olmak zorunda değil. Son zamanlarda erkek giyimde kendisine daha güçlü bir yer edinen renklerinde başında beyaz renk gelebiliyor. Bu beyaz renkli kot şort modelleri için de geçerli gibi görünüyor. Mavi ise tek bir ton olmaktan bir hayli uzak. Bunun nedeni mavi rengi içinde geniş bir ton yelpazesine sahip erkek kot şort ürünleri. Bazen koyu lacivert gibi daha koyu tonlara sahip bu modeller bazen de beyaza yakın, çok açık mavi tonlarınla kullanıcılar ile buluşabiliyor. Ürün modelleri arasında popülerliğini kaybetmeden kot şort ürünü ise tahmin edilebileceği üzere denim. Ancak dileyenler slim fit, kargo veya bermuda şort şekillerinde de tercih yapabiliyorlar.

Kot Şort Altına Ne Giyilebilir?

Kot şortun tercih edenlere sağladığı bir diğer fayda ise kombin yapma konusunda daha fazla esnek olabilme şansı sunuyor olmasıdır. Ürünün kumaşına göre, ürünün kumaşına göre dileyen kullanıcılar altına spor ayakkabı giymeyi tercih ederek daha sportif, casual bir görünüm sunabiliyorlar. Ancak hem spor hem şık bir görünüme sahip olmayı arzu eden diğer kullanıcılar ise şort altına ayakkabı, özellikle şık bir yaz ayakkabısı giyerek daha dengeli, ancak bir o kadar da şık bir görüntüye kavuşabiliyorlar. Kot şort altına ne giyilir sorusuna verilen bu kısa yanıtın ardında, akıllara kot şort üstüne ne giyilir sorusu gelebiliyor. Kot şort nasıl kombinlenir diye düşünen kullanıcılar için genel bir resim verilmek isteniyorsa, kot şort üstüne yazlık, ince bir gömlek veya polo yaka bir tişört hem şık hem de sıcak yaz ayları için kullanışlı bir kombin önerisi olabilir. Ancak bu kombinin bir diğer parçası ise aksesuarlar arasından kemerler olduğu unutulmamalıdır.

Kot Şortlarınızı Kemerleriniz ile Nasıl Kullanabilirsiniz?

Erkek alt giyim modelleri arasında bir diğer önemli aksesuar ise kemerler. Sadece ürünün daha şık bir görüntüye sahip olmasını sağlamayan kemerler, fakat aynı zamanda şortların bedene daha iyi oturarak modelin kendini göstermesinde yardımcı olabiliyor. Tercihini şıklıktan yana kullanmak isteyen kişilerin ilk seçimi deri kemerler olabiliyor, ancak yaz aylarındaki yoğun sıcak düşünüldüğünde, daha hafif bir his arayan kişiler pamuk materyallerini beğenebiliyorlar.

Kot Şort Giyerken Dikkat Edilmesi Gereken Stil Tüyoları Nelerdir?

Kullanıcılar farklı farklı model ve renkte kot şortlar tercih edebiliyorlar. Ancak her giyim ürününde olduğu gibi, bu üründe de ön önemli şey kullanıcının içinde özgüvenli ve beden yapısına uygun bir model tercih etmesi!

Kot Şortlar Renklerine Göre Nasıl Kombinlenir?

Kot şort renkleri arasında derin bir yelpaze olduğu görülmekle birlikte, hem yaz mevsimi ile uyumlu hem de kişinin şort üstüne ve altına giydiği ürünler içinde harmoni olan renkleri tercih etmesi her zaman bir kurtarıcı olabilir!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.