Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 01-30 Haziran 2024 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
www.Lufian.com üzerinde yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Tek fatura ile 2500 TL ve üzeri alışveriş yapman yeterli olacaktır.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Tüm ürünlerde geçerlidir.

Kampanyaya özel diğer koşullar nelerdir?
Kampanya Firma’nın devam eden kampanyaları ile birleştirilemez.

Hopi ve Lufian kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?
Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.Hopi-HHL.jpg (55 KB)

Harcamaya Hazır Limit ile alışveriş ödemelerinizi yapmaya 30 gün sonra 6 aya varan vade seçenekleriyle başlamak için şu adımları takip edebilirsiniz:

Hopi uygulamanızda “Cüzdanım” sekmesine tıkladıktan sonra açılan ekrandan Harcamaya Hazır Limit menüsüne girerek limitinizi öğrenebilir ve müşteri olma adımlarını tamamlayabilirsiniz. Üyelik adımlarınızda yeni çipli kimlik kartını doğrulama yapılabilmesi için yanınızda olmalıdır. Müşteri olma adımlarını tamamladıktan ödeme sayfasında, kart bilgilerini girebileceğiniz alana Harcamaya Hazır Limit bilgilerinizi girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsin. Bilgilerinizi girdikten sonra taksit seçimini banka doğrulama (şifre giriş adımı) ekranında yapabileceksiniz.

Kredim, bir TURK Finansman A.Ş. markasıdır. Kampanya kapsamında kullanacağınız alışveriş kredisi ve finansman hizmetleri BDDK tarafından yetkilendirilen TURK Finansman A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Limitini öğrenmek için; https://hopi.com.tr/haha-limitini-ogren

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.