Erkek Yelek Modelleri

Erkek giyiminin şık tasarımlarından biri olan yelekler yaz kış erkek modasında yerini alıyor. Erkek yelek modelleri her yaşa ve her zevke göre dizayn edilen modellerdir. Erkek dış giyim kıyafeti olan erkek yelek modelleri genç yaşlı her erkeğin tercihi olabiliyor. Erkek giyiminin vazgeçilmez unsurlarından biri olan erkek yelek modelleri kış dönemi için şişme erkek yelek modelleri ve şık giyim tarzı oluşturan slim yelek modelleri olarak karşımıza çıkar. Erkek yelek modelleri spor giyim ve klasik giyim için dizayn edilen farklı tarzlarda tasarlanır. Erkeklerin daha şık ve çekici bir güzellik yakalamak için kullandığı yelek modelleri erkeklerde şık giyimin vazgeçilmezidir.

Erkek Yelek Modelleri

Erkek yelek modelleri her yaşa ve her zevke hitap edecek şekilde tasarlanır. En çok tercih edilen erkek yelek modelleri şişme kabarık erkek yelekleri ve slim tarzda kumaş erkek yelekleridir. Kış dönemi için sık kullanılan şişme model kabarık erkek yelekleri daha çok spor giyim tarzına uygun modellerdir. Kış mevsiminde hem sıcak tutan hem de şık modelleri ile erkeklerde güzel bir giyim tarzı oluşturur. Slim yelek modelleri ise daha çok kumaş veya kot pantolon ile kombin yapılarak giyilen çok daha şık yeleklerdir. Slim yelek modelleri farklı renkleri ve cep, düğme gibi detayları ile oldukça çekici bir görünüme sahiptir. Slim yelek modelleri kaliteli kumaş ve orijinal dikiş ile üretildiğinde çok güzel bir erkek giyim tarzıdır.

Erkek Yelek Modası

Erkek yelek her yıl değişik modelleri ile erkek moda kıyafetleri arasında yerini alır. Erkek giyim tarzı içerisinde modası geçmeyen ve her yıl yeni modelleri ile vitrinlerdeki yerini alan yelek modelleri erkeklerin vazgeçilmez giyim tarzlarından biridir. Kumaş pantolon ve gömlek ile kombinlenen kumaş yelek modelleri erkeğe çok çekici bir görünüm kazandırır. Yine kot pantolon ile kombinlenen daha spor kumaş slim yelek modelleri keten bir gömlek ile çok şık bir kombin oluşturur. Kot pantolon, spor ayakkabı ve penye bir swit ile kombinleyeceğiniz şişme kabarık bir yelek harika bir spor giyim kombini oluşturur. 

$111.54 KDV Dahil
$48.80 KDV Dahil
$97.59 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
$278.84 KDV Dahil
$34.86 KDV Dahil
$69.71 KDV Dahil
$41.83 KDV Dahil
$83.65 KDV Dahil
$55.77 KDV Dahil
$111.54 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
$55.77 KDV Dahil
$111.54 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
1