Erkek Pantolon Modelleri

Erkeklere has kıyafetlerden biriside pantolonlar dır. Geçmişi o kadar eskidir ki ilk pantolon üretildiğinde sadece erkekler için tasarlanmıştır. Birçok renk ve desen çeşitleri bulunacağı gibi keten, kot, kumaş, deri gibi kumaş çeşitleri de bulunur. Erkeklerin tarzına veya kişiliklerine göre pantolon çeşitleri seçebilirler.  Ayrıca kilonuza ve boyunuza uygun erkek pantolon modelleri yer alır.

Erkek Pantolon Modelleri

Spor ve kot pantolonları genellikle günlük hayatta tercih ederler. En sık kullandıkları pantolonlardan birisi de kot pantolondur. Kot pantolonlarda genellikle iki yan cep iki tanede arka cepleri bulunur. yan cebinin bir tanesinde de çakmaklık cebi yer alır. Genellikle mavi renkte tercih edilen kot pantolonlar beyaz, siyah, renkleri de tercih edilmektedir. Son zamanlarda keten pantolon modelleri kendisini zirveye taşımıştır. Bunlarda 5 cebi bulunan spor tasarlanmış modellerdir. Görünüm olarak kot pantolonları andırırlar. Kahverengi, mavi, beyaz, krem rengi, gri, lacivert gibi renk seçenekleri bulunur. Oldukça rahattırlar. Günlük hayatta kullanılabileceği gibi özel günlerde de kullanım kolaylığı sağlar. Son olarak kumaş pantolonlar erkeklerin genellikle iş yerlerinde kullandıkları pantolonlar dır. Asilliğin ve karizmatiğin simgesi olan kumaş pantolonlar ütü gerektiren biraz zahmetli pantolonlar dandır. Kumaş pantolonları genellikle siyah olanları tercih edilir. Fakat lacivert, kahverengi, beyaz diğer en çok tercih edilenler arasındadır. Kumaş pantolonların çizgili ve kareli modelleri de bulunur.

Erkek Pantolon Kombinleri 

Erkekler pantolon kombini yaparken genellikle tişört ve gömlekten yana kullanırlar. Gündelik hayatta sportif giyimleri tercih ettikleri için tişört tercih ederler. Sportifin simgesi olan kot ve keten pantolonlarda tişört kullanımı yaygındır. Bu pantolonların üstüne sportif bir gömlek de uyum sağlar. Kumaş pantolon ise gömlek en çok yakışan kombindir. Özellikle iş yerlerinde kumaş pantolon ve gömlek vazgeçilmez kıyafetlerdendir. Bu gömlekleri pantolonun içinde kullanacakları gibi pantolonun dışına çıkarak da kullanılabilir. Ayrıca kurum işlerinin yanında düğün gibi özel günlerde de takım olarak tercih edildiğinden erkeklere çok yakışan kıyafetlerden birisidir.  Ayakkabı ise keten gibi sportif giyilecekse spor ayakkabı tercih edilir. Asaletin simgesi olan kumaş pantolonlarda ise sivri burun veya düz klasik siyah ayakkabı tercih edilir. 

$33.46 KDV Dahil
$66.92 KDV Dahil
$48.80 KDV Dahil
$97.59 KDV Dahil
$33.46 KDV Dahil
$66.92 KDV Dahil
$55.77 KDV Dahil
$111.54 KDV Dahil
$48.80 KDV Dahil
$97.59 KDV Dahil
$55.77 KDV Dahil
$111.54 KDV Dahil
$69.71 KDV Dahil
$139.42 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
$37.64 KDV Dahil
$75.29 KDV Dahil
$32.07 KDV Dahil
$64.13 KDV Dahil
$27.88 KDV Dahil
$97.59 KDV Dahil
$27.88 KDV Dahil
$97.59 KDV Dahil
1